
Інгалятор небулайзер ультразвуковий для дітей і дорослих Mesh Nebulizer 100 KHZ портативний білий
985 ₴
935,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: Mesh type-c
Умови доставки та оплати вказані в картці товару.
Ви можете перейти на наш сайт для перегляду наших товарів і зручно замовити через кошик.
Сайт https://shoppingpro.com.ua
Якщо ви не впевнені, які препарати підходять для цього небулайзера, ви завжди можете проконсультуватися в нашому магазині або звернутися до свого лікаря
Міш небулайзер CZ Medical Tech YM-252 для інгаляцій ультразвуковий із двома масками Це ультразвуковий небулайзер, а це означає, що частинки розпилює найменші — це добре для швидкого одужання. Небулайзер купити можна в нас за найнижчою ціною! небулайзер омрон, небулайзер гама, небулайзер компресорний це вже минулого століття, новий ультразвуковий небулайзер розпорошує ще дрібніші частинки. Забувайте про великі та незручні небулайзери. Ця компактна модель ефективніша, частинки втричі менші, дуже тихий і не займає багато місця. Технічні характеристики: Найменування: Меш-небулайзер Модель: YM-252 Метод розпилення: Ультразвукова Споживана потужність: приблизно 3 Вт. Відповідний обсяг для лікарських засобів: від 2 до 10 мл. Розмір частинок: менший або дорівнює 0,5 мкм. Частота ультразвуку 100 KHZ Швидкість розпилення: 0,25 мл./хв. Витрата лікарських засобів 0,4 мл/хв Повітряний потік: — Рівень шуму: — Робота від мережі: Так Режим роботи: Запорошений Розміри приладу: 45X 45 X 100 мм Вага приладу: 93 гр Робот як від мережі, так і від двох АА батарейок або usb (кабель у комплекті) можна під'єднати до повербанк. Під час роботи від мережі виймати батарейки Комплектація: Основний корпус MESH-небулайзера Ємність для ліків * Маска для дорослих зі сполучною трубою *Маска для дітей зі сполучною трубою Мережевий адаптер Перехід Насадка для рота До комплекту батарейки не входять! Посібник з експлуатації Вспей купити цей товар зі знижкою!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mesh |
| Тип інгалятора | Ультразвуковий |
| Продуктивність отримання аерозолю | 0.089 мл/хв |
| Середній розмір часток аерозолю | 3 мкм |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Батарейки |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Маска інгаляційна дитяча | Так |
| Маска інгаляційна дитяча мала | Так |
| Маска інгаляційна доросла | Так |
| Загубник | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 11 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Висота | 11 мм |
| Вага | 222 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип камери | з постійним виходом аерозолю |
- Ціна: 935,75 ₴







