
Інгалятор небулайзер ультразвуковий для дітей і дорослих Mesh Nebulizer YM-252 100 KHZ портативний білий
985 ₴
935,75 ₴
- Готово до відправки
Міш небулайзер CZ Medical Tech YM-252 для інгаляцій ультразвуковий із двома масками та мундштуком Це ультразвуковий небулайзер, а це означає, що частинки розпилює найменші — це добре для швидкого одужання. Небулайзер купити можна в нас за найнижчою ціною! небулайзер омрон, небулайзер гама, небулайзер компресорний це вже минулого століття, новий ультразвуковий небулайзер розпорошує ще дрібніші частинки. Забувайте про великі та незручні небулайзери. Ця компактна модель ефективніша, частинки втричі менші, дуже тихий і не займає багато місця. Технічні характеристики: Найменування: Міш-небулайзер Модель: YM-252 Метод розпилення: Ультразвуковий Споживана потужність: приблизно 3 Вт. Відповідний об'єм для лікарських засобів: від 2 до 10 мл. Розмір частинок: менший або дорівнює 0,5 мкм. Частота ультразвуку 100 KHZ Швидкість розпилення: 0,25 мл./хв. Витрата лікарських засобів 0,4 мл/хв Повітряний потік: — Рівень шуму: — Робота від мережі: Так Режим роботи: Переривчастий Розміри приладу: 45X 45 X 100 мм Вес прибора: 93 гр Робот як від мережі, так і від двох АА батарейок або usb (кабель у комплекті) можна під'єднати до повер банк. Під час роботи від мережі виймати батарейки Комплектація: Основний корпус MESH-небулайзера Ємність для ліків *Маска для дорослих зі сполучною трубою *Маска для дітей зі сполучною трубою Мережевий адаптер Перехідник Насадка для рота До комплекту батарейки не входять! Посібник з експлуатації
Якщо ви не впевнені, які препарати підходять для цього небулайзера, ви завжди можете проконсультуватися в нашому магазині або звернутися до свого лікаря
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mesh |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інгалятора | Ультразвуковий |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Батарейки |
| Рівень шуму | 5 дБ |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Маска інгаляційна дитяча | Так |
| Маска інгаляційна дитяча мала | Так |
| Маска інгаляційна доросла | Так |
| Насадка для носа доросла | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 11 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Висота | 6 мм |
| Вага | 0.5 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип камери | з постійним виходом аерозолю |
- Ціна: 935,75 ₴







