
Лежанка для кошки на окно — оконный гамак
799 ₴
644 ₴
- Готово к отправке
- Код: Гамак Frabus
СТИЛЬНЫЙ КОМФОРТ ДЛЯ ВАШЕГО ХВОСТИКА
Этот гамак для кошек – не просто лежанка, а настоящий must-have для пушистиков, любящих комфорт и наблюдать за миром сверху. Стильный, удобный и практичный он быстро станет излюбленным местом отдыха вашего любимца.
Почему все мурлыкают от удовольствия?
Висока вантажопідйомність присоски надійно фіксуються і витримують до 15 кг.
Огляд 360° - відкритий дизайн дозволяє насолоджуватись сонцем і краєвидами з усіх боків.
Економія простору - компактна конструкція ідеально підходить навіть для невеликих приміщень.
Оригінальний дизайн — отвір у формі котячого кігтя додає естетики і слугує вентиляцією. М'який та зручний повстяний корпус забезпечує затишок і довговічність.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Frabus |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Лежак |
| Вид животных | Кошки |
| Размер породы животных | Мелкие, Средние, Крупные |
| Материал изготовления | Текстиль, Пластик |
| Цвет | Серый |
| Форма | Овальная |
| Состояние | Новое |
| Размер | XXL |
| Размеры | |
| Длина | 670 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Высота | 250 мм |
- Цена: 644 ₴




