Павер банк з найшвидшою зарядкою, яка зараз взагалі є в Павер банках QC 4.0
підтримка на виході 5 вольт 9 вольт і 12 вольт.
Вхідна потужність micro USB IN, Type-C: 5V/1A 5V/2A (можна зарядити від ноутбука, комп'ютера)
Вихідна потужність 2* USB OUT: 5V/1A, 5V/2A, 9V/2A, 12V/2A
Усередині встановлено АКб 21 шт Samsung 2600 mA у сумі 54600 mA
LCD дисплей
Має пластиковий захисний корпус
Кнопка увімк/викл
Функція ліхтарика (2 світлодіоди)
Декілька рівнів захисту для безпечної зарядки;
Одинарним натисканням на кнопку вмикається індикація кількості заряду
Підвійним натисканням вмикається/вимикається ліхтарик
Колір чорний
АКУМУЛЯТОРІ В КОМПЛЕКТІ
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная батарея |
| Емкость аккумулятора | 54600 мА/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Разъемы | DC, micro USB |
| Набор переходников | Нет |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 168 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Высота | 61 мм |
| Вес | 200 г |
Информация для заказа
- Цена: 3 660 ₴







